Каталог
Усі категорії

Суботній ІТ-інтенсив для дітей у Київі

В обране
500 грн.
13.67 $12.77
Розміщено: 27 травня 2023, 01:53 Поділитися

Суботній ІТ-інтенсив для дітей у Київі

500 грн.
13.67 $12.77
Показати номер телефону
Написати продавцеві
Опис
Дитяча школа програмування Go-Mother IT пропонує ІТ-інтенсив для дітей кожної суботи з 10:00 до 15:00. Протягом цього інтенсиву ми надаємо учням можливість вивчати різні аспекти IT-світу, такі як Python, Photoshop, блогінг YouTube. Ми прагнемо не тільки передати знання і навички в цих галузях, але й заохотити юних учасників до творчості та самовираження.

Під керівництвом наших досвідчених викладачів діти отримують практичні вміння у програмуванні з використанням мови Python. Вони вчаться створювати програми та розв'язувати завдання, розвивати в себе логічне мислення та творчість.

Окрім того, ми пропонуємо учням вивчення Photoshop, який є потужним інструментом для обробки зображень. Діти вчаться редагувати фотографії, створювати графічні елементи та розвивають свої навички дизайну.

На наших заняттях учні знайомляться з основами блогінгу YouTube. Учасники самостійно створюють цікавий та змістовний контент, вчаться розповідати історії та використовувати інформаційні технології для популяризації своїх ідей.

IT-інтенсив створює сприятливу атмосферу для розвитку творчих здібностей дітей в галузі інформаційних технологій. Ми прагнемо зацікавити та надихнути дітей, допомогти їм розкрити їх потенціал та побудувати міцну основу для подальшого росту у сфері IT.

Проводьте вихідні з користю та вивчайте щось нове та цікаве у сфері програмування та комп'ютерних технологій! Для отримання більш детальної інформації завітайте до нашого сайту або телефонуйте за номером 0631721220.


Наш адрес: Киев, ул.проспект Берестейський, 131

Дополнительная информация на сайте go-mother.com/course/summer-it-intensive-every-saturday
Характеристики
Пропоную/Потребую
Пропоную
Місцезнаходження
Київська область, Київ

Розміщено: 27 травня 2023, 01:53 В обраному: 0 Перегляди: 4
Поскаржитись

Коментарі

500 грн.
13.67 $12.77
Показати номер телефону
Написати продавцеві
Адміністратор На ASA з 27.05.2023
(0)
Поскаржитись
В обраному: 0 Перегляди: 4
Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 5 грн. на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись
Аукціон завершено
хвилин
секунд
Обрано
Додати
Аукціон завершено
Приховати параметри
Усі параметри
Ви дійсно бажаєте видалити сторінку?